Vyberte stránku

Reference

Pracujeme pro rodinné podniky i firmy s tržbami v desítkách milionů.

Několik vybraných klientů, na kterých se dá dobře ukázat různorodost naší práce

„Spolupráce s Mojawebstranka.sk bylo jedno z nejlepších rozhodnutí jaké jsme udělali. Naše společnost prodává zubní pasty a sady na domácí bělení zubů na Slovensku a v Polsku. Oba trhy jsou velmi rozdílné a vyžadují individuální přístup a samostatné webstránky … „

zobrazit více ...

Tým Mojawebstranka.sk si dal záležet, aby poznali naše produkty, filozofii značky a obchodní cíle pro oba trhy před tím než nám vytvořily dvě opravdu moderní, komplexní a velmi rychlé webstránky. Díky nim se naše online tržby na obou trzích prakticky ihned zdvojnásobily! Naše tržby i nadále rostou díky jejich znalostem, se kterými nám spravují Google reklamy.

Mojawebstranka.sk se nám stará i o průběžnou údržbu a aktualizace stránek. Kdykoliv potřebujeme úpravu webu na míru, pomohou nám přijít s nejlepším a nákladově nejefektivnějším řešením. Celkově jsme s naším partnerstvím velmi spokojeni a vysoce doporučujeme společnost Mojawebstranka.sk každému, kdo hledá rychlé, spolehlivé a moderní webové stránky!

Ines Juríková

marketingová manažerka bielaperla.sk a bialaperla.com.pl

Co jsme pro klienta dělali .... (klik)
Klientovi jsme předělali web za účelem maximalizace zisku a konverzí návštěvníků na klienty. Odstranili jsme rušivé prvky z menu, zrychlily načítání stránky profesionálním hostingem. Technicky jsme klientovi pomohli nastavit přepočítávání poštovného podle váhy, integrovat platby kartou na stránce. V rámci marketingu jsme na stránku integrovali pokročilé měření e-commerce pro Google Analytics, nastavili měřicí kódy tak, aby zaznamenávaly nejen návštěvníků, ale měřili konverze a podporovaly remarketing v Google Ads. Momentálně klientovi spravujeme online kampaně na Slovensku a v Polsku a poskytujeme asistenční služby k provozu webové stránky.

„Potřebovali jsme modernizovat a zpřehlednit masivní multijazyčné stránku. Komunikovala s námi projekt manažerka, která nás převedla celým procesem od návrhu nové struktury, přes design až po poslední text na stránce. Profesionální přístup i výsledek. Spolupráci mohu jen doporučit! „

Michal Pavlík

poradce generálního ředitele EVPÚ, a. s.

Co jsme pro klienta dělali ... (klik)
Klientovi jsme vyrobili zcela nový mobilní, vícejazyčný a zabezpečený web pro výzkumný a projektový ústav a nezávislý web pro zkušebnu. Technicky jsme klientovi pomohli naprogramovat zobrazování vydaných certifikátů pro zkušebnu. Integrovali jsme měření návštěvnosti. Z hlediska SEO jsme zajistili plynulý přechod starého webu na nový tak, aby nebyla ztracena pozice v Google. V rámci marketingu jsme nastavili měřicí kódy tak, aby zaznamenávaly nejen statistiky o návštěvníkovi, ale měřili konverze po odeslání poptávkového formuláře a podporovaly remarketing v Google Ads. Klientovi spravujeme online kampaně, kde cílíme zahraničních klientů v anglickém jazyce ve vybraných zemích, aby si objednali od klienta služby.

„I touto cestou se chci velmi pěkně poděkovat za perfektní přístup a práci a je nám ctí, že můžeme spolupracovat právě s týmem Mojawebstranka.sk. Jsou ideální partner – průvodce na úspěšné cestě podnikání a prezentace na webu. Pokud nevěříte, přesvědčte se sami, využijte jejich služby a určitě budete spokojeni i my. Děkujeme!“

zobrazit více ...
Oslovili jsme více než 20 firem pro tvorbu naší webstránky. Paní Šipláková byla jedna z nejrychlejších, rychle po poptávce nás telefonicky kontaktovala. Její přístup byl jedinečný, snažila se poznat naši firmu a hledat v čem jsme výjimeční, jiní. Tvořila web jako tu naši nejlepší prezentaci a výsledek? Přesvědčte se sami. Dojmy našich zákazníků jsou vynikající a o to nám šlo. Aby se naše stránka líbila klientům a to paní Šipláková ví perfektně. Dokáže se vžít do kůže zákazníka a přemýšlet z jeho pozice, což by se mu líbilo, co by ho zaujalo. Dokonce dělala různé průzkumy, co lidé hledají, co jim chybí, co by ocenili. Jsem vděčný za její schopnost vždy poradit, má perfektní nápady, které umí realizovat a vše za výbornou cenu v porovnání s konkurencí. Je precizní a maximálně spolehlivá. Takto si představuji komunikaci s ideálním obchodním partnerem. Jsme její velmi vděční, protože díky ní máme web, na který jsme velmi hrdí. Nemuseli jsme vymýšlet a přemýšlet jak by to bylo nejlepší. Ušetřili jsme mnoho času i peněz, díky tomu, že paní Šipláková je zkušená a vždy najde a navrhne nejvhodnější řešení. Před tím než jsme si šli dát robit web měli jsme strach, že nebudeme mít čas to vymýšlet. Co tam dáme, jak to bude vypadat, aby to bylo dobře. No už po prvním telefonátu jsem věděl, že budeme v nejlepších rukou odborníků, kteří nám udělají web bez starostí. Jiné firmy na tvoru webu od nás požadovali řešení jak to chceme, ale jak máme vědět jak by to bylo dobré když nejsme na to odborníci? To je jak se zeptat se našeho zákazníka jak to máme stavět, jeho návrh nemusí být vhodný a může to mít katastrofální následky. Na začátku nám bezplatně navrhli a představili jak to může vypadat, jaké jsou výhody i nevýhody jednotlivých návrhů. Každý detail je propracovaný. My jsme jen poslali materiály a nemuseli jsme nic psát a vymýšlet.

Michal Kožina

obchodní ředitel kvalitnydrevodom.sk

„Potřeboval jsem prezentaci mých služeb a referencí. Do tvorby webu se mi vůbec nechtělo. Ale už po úvodní konzultaci jsem věděl, že Mojawebstranka.sk jsou správní partneři. Během krátkého telefonátu se mě zeptali na vše důležité, připravili návrh designu, struktury i textů. Pak už to bylo snadné … .“

zobrazit více ...

Dodal jsem obrázky, doplnil informace o službách, zapracovali moje připomínky a za pár dní byla stránka na světě. Pokud nemáte čas a chuť vybavovat se s tvorbou webu měsíce, zavolejte jim i Vy!

Daniel Hupka

majitel best-stav.com

„Spolupráce s Mojawebstranka.sk je skvělá, jsou komunikativní a pracují neskutečně rychle. Jsou ve hře už nějaký rok a rozhodně mají zkušenosti a přehled, takže jim neváhejte svěřit do rukou vaše webovky. Pokud je klient nemá představu jak má finální výsledek vypadat, inspirují ho svým pohledem na věc, … „

zobrazit více ...

vnuknou své vlastně nápady, myšlenky (ale samozřejmě nenutí jejich nikomu). Práce je baví a to je vidět i na výsledcích. Doporučujeme je každému, kdo chce mít designově unikátní a zároveň funkční webovky nebo eShop.

Richard Ozimý, Lívia Mazánová

majitelé fitroom.sk

„Lidský přístup i při systematických řešeních je pro mě velmi důležitý. Velmi oceňuji citlivé ladění mezi jejich bohatými zkušenostmi ve světě IT trendech a mými osobními zkušenostmi a očekáváním. A to je dnes vzácnost. Můj web okouzlil na první pohled každého, kdo mi dal zpětnou vazbu. Ale ocenili ho i IT odborníci, kteří na každý web dívají odborným okem. Děkuji 🙂 „

zobrazit více ...

Automatizované řešení přes systém nejsou pro mě, protože při jakýchkoliv otázkách nejasnostech či specifikách na míru se nikomu nedopátráte. A pokud ano, neví pomoci. V tomto případě jde o vynikající podporu při řešení jakýchkoli i specifických požadavků.

Michal Nagy

osobní webstránka michalnagy.sk

Laserové a medicínské kosmetické centrum

Co jsme pro klienta dělali ... (klik)
Poskytujeme správu Google reklamy. Klient na své stránce v textech používají názvy produktů, které jsou chráněny ochrannou známkou a Google neumožňoval inzerovat na tato slova, problém jsme vyřešili vytvořením speciální „landing page“ na subdoméně, kde se slova nenacházely a tato stránka usměrňuje návštěvníky k objednávce.

Palety pro komerční i soukromé využití

Co jsme pro klienta dělali ... (klik)
Klientovi jsme vyrobili zcela nový mobilní web. Sloučily jsme dva nezávislé weby, přesměrovali e-maily tak, aby už stačilo obsluhovat e-mail na jedné doméně, ale pro jistotu kdyby něco přišlo na starou, tak se to přepošle a neztratí. Při tvorbě webu jsme zvolili vtipný motiv se žábou. Při předělávce webu jsme dbali na interní SEO, aby po modernizaci webu klient neztratil svou pozici v Google vyhledávání.

Účetní firma, daňové poradenství, auditorská činnost

Hotel Rysy, Tatranská Štrba

Elektro-montážní společnost

Profesionální dezinfekce, dezinsekce a deratizace

Kabelová televize a internet

Obecná webstránka pro obec Prečín

Interiérové ​​designérské studio

Výrobce kosmetiky a doplňků stravy

Stavební společnost

Nezávislá organizace, sdružující výzkumné organizace v SR

Online výuka angličtiny

Profesionální čištění palivových filtrů

Průmyslové lité podlahy

Ploty a brány

Opláštění budov a hydroizolace střech

Řezání plechů laserem

Inženýring a poradenství

Fresh Bar

Prodej čerpadel

Pronájem manipulační techniky