Vyberte stránku

SEO Optimalizace pro vyhledávače

Zlepšete svou pozici v Googlu, zvyšte návštěvnost webu

!

Pomůžeme Vám v Googlu růst

Bez znalostí SEO a programování si budete moci upravit, jak bude stránka na Google vypadat.

Zdarma, kvalitně a systematicky

Vše co se zde dočtete děláme pro naše zákazníky v ceně tvorby stránky. Používáme pouze ověřené postupy.

Automatizace znamená méně chyb

Automat sleduje vaši stránku na případné problémy se SEO, XML mapa stránek se generuje automaticky.

SEO pro novou webovou stránku

SEO pro názvy a popisy stránek navrhneme tak, aby se shodovaly s tím, co lidé opravdu vyhledávají.  

SEO při předělávce webové stránky

Neztratíme vaše stávající pozice ve vyhledávání. Nové podstránky rychle zařadíme do vyhledávání, nastavíme 301 redirect ze starých zaniklých na nové relevantní URL.

Při tvorbě stránky a předělávání staré stránky se dá hodně pokazit.

Každá chyba znamená zdržení několik dní až týdnů, proto pokud je pro Vás SEO důležité, je třeba, aby s vámi pracoval někdo zkušený, kdo už má všechny „mouchy vychytané“ a mnoho triků v rukávu.

Jak Vám pomůžeme se SEO při tvorbě nové stránky?

Texty, nadpisy a popisy

Pomůžeme Vám napsat texty tak, aby ve vyhledávání dávaly smysl. Zjistíme, co se na vaše texty vyhledává av jakém množství měsíčně. Podle toho napíšeme správný nadpis a popis stránky, doporučíme, jaká klíčová slova by se měli na stránce nacházet na předních místech.

Levnější reklama

Pokud si budete platit reklamu přes Google nebo Facebook, správné SEO texty vám zajistí dobré quality / relevance score a budete platit méně i za reklamní kampaň.

Selský rozum

Vžijeme se do zákazníka. Hledal by vaše klíčová slova v jednotném nebo množném čísle a při službách či v nominativu nebo genitivu?

Na nic nezapomeneme díky automatizaci

Nastavíme automatické generování seznamu stránek do XML souboru. Přidáme Vaši stránku do Google Search Console, Bing Search Console. Můžeme tak sledovat, zda jsou všechny stránky správně načtené v Google a Bing vyhledávačích a dostaneme upozornění, kdyby byl nějaký problém.

Jak Vám pomůžeme se SEO při předělávce stránky?

Neztratíme stávající SEO pozice Při předělávání stránek vznikají nové podstránky, často obsahově zůstanou podobné již existujícím, které se již nacházejí v Google a mají vybudovanou svou pozici. Stránky, které se umísťují na dobré pozici upravíme tak, abychom danou pozici zachovali. Vyhneme se chybám a odkazem na neexistující obsah Podstránky, které zaniknou, ale vzniknou nové s podobným obsahem přesměrujeme přes 301 redirect na stránky s novým obsahem. Pokud se mění celá struktura stránky, např. z domena.cz/index.php?stranka=xyz na https://www.domena.cz/xyz, zajistíme, aby se přes 301 redirect po prokliku na staré výsledky v Google návštěvníkovi nezobrazuje chybová stránka 404 error, ale ho přesměrovány na nový obsah. Řekneme o změnách Googlu Oznámíme Google a Bing Search Console všechny změny na stránce a během indexování budeme sledovat, zda nevzniknou chyby.
V minulosti se nám podařilo přesunout mnoho velkých a navštěvovaných webů na novou stránku bez ztráty pozice ve vyhledávání a návštěvnosti, spíše si polepšily.

Jaké SEO výhody získáte, pokud si vytvoříte stránku nebo e-shop s námi?

Automatické generování souboru sitemap XML

Po přidání podstránky, produktu nebo blogu na web se vždy automaticky vygeneruje nová mapa stránek, kterou si Google a Bing automaticky stáhne a nemusíte ručně dělat nic.

q

Jednoduše můžete stránku zakázat ve vyhledávačích

Systém WordpPress a SEO moduly, které pro vás nainstalujeme umožní jednoduchým nastavením bez znalostí programování vyloučit konkrétní stránky z vyhledávání.

Náhled na výsledky vyhledávání

Při přidávání nové stránky uvidíte předem grafický náhled, jak se bude vaše stránka zobrazovat v Google, zda jste nezadali příliš mnoho textu do popisu, velmi to pomáhá s představivostí.

w

Všechny stránky sledujeme automaticky

Každou stránku, kterou máme ve zprávě přidáme do Google a Bing Search Console, ověříme ji přes DNS nastavení domény a nastavíme oznámení, abychom okamžitě věděli, kdyby se se stránkou něco dělo v indexech Google nebo Bing.

Anti-virová ochrana

Naše stránky jsou pravidelně kontrolovány antivirem. Pokud Google najde na stránce virus nebo malware, okamžitě ji zablokuje, takto zabráníme automaticky tomu nejhoršímu.

Naše stránky se načítají rychle

Google má již od roku 2016 většinu vyhledávání z mobilu a klade důraz na rychlost načítání stránky. Již v roce 2010 vydal pokyny pro webmastery, kde vysvětluje, že bude v rámci vyhledávání upřednostňovat rychlejší stránky.

E-shopy a jejich produkty budou správně zařazeny

Při e-shopech používáme WooCommerce, který automaticky generuje strukturované data o výrobku pro Google, tzv. snippets.

Jednoduché SEO nastavení při přidávání nebo úpravě stránky

Klientům na WordPress stránce nainstalujeme modul YoastSEO, který umožňuje vidět náhled výsledků vyhledávání okamžitě jako vepisujete nadpis a popis vaší stránky. Můžete si přepnout i na mobilní zobrazení a vidět tak, zda se váš text bude zobrazovat ve výsledcích Google celý.

Dobré vědět

SEO se věnuje optimalizaci webstránky pro zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů, je to zkratka pro Search Engine Optimization.

Známe 3 zdroje návštěvnosti webu, organickou z vyhledávačů, přímé přístupy ze zadání adresy webu přímo do internetového prohlížeče nebo od robotů, a návštěvnost z prokliků z odkazů jiných webů, e-mailů, sociálních sítí a reklamy.