Vyberte stránku

Home office s Google Cloud

Minimalizujte své ztráty během těžkých časů s koronavirus COVID-19.

Umožněte svým zaměstnancům bezpečnou a efektivní práci z domu.

  • Porady, setkání, konference, dozorčí rady přes video
  • Chat podle oddělení, celofiremní chat, individuální chatů ..
  • Práce na dokumentech v týmech, najednou můžete upravovat dokument s kolegy, vidět změny online, komentovat své změny

Home office usnadňujeme firmám pomocí služby G Suite od Google Cloud

S G Suite má Vaše firma profesionální e-mailové řešení podobné Gmailu, kde mohou Vaši zaměstnanci pohodlně a bezpečně pracovat s e-mailem z domu, posílat velké přílohy a sdílet soubory v rámci organizace nebo s klientem.

G Suite má v sobě v téže ceně zabudované i video hovory, team chat.

Online aplikace na správu dokumentů, tabulek, prezentací, formulářů umožňují týmům spolupracovat na projektech, kdekoliv na světě se nacházejí. Umožňuje firmám efektivní týmovou práci, lepší organizaci přes Google Kalendář, Tasks a Keep.

Spolupracujte na dokumentech, tabulkách a prezentacích na dálku v týmech

Bez nutnosti se setkávat, zaměstnanci Vaší firmy mohou spolupracovat více na jednom dokumentu, vyměňovat si poznámky a návrhy a sdílet dokumenty mezi sebou, v rámci oddělení nebo s klientem.

Video porady a „setkání“

Komunikujte z bezpečí domova v rámci firmy přes video rozhovor jeden na jednoho nebo v rámci celého týmu. Organizujte pozvánky na schůzky přes online sdílený kalendář.

Chat mezi kolegy nebo odděleními

Bezpečně komunikujte v rámci Vaší organizace napříč odděleními, v rámci týmů, vrámci celé firmy nebo individuálně mezi zaměstnanci.  

Odlehčíte firemní e-mail od neoficiální konverzace, rychleji postupujete v rámci týmu a společně můžete poznámky a komentovat sdílené dokumenty.

Disk od Googlu

Organizujte firemní dokumenty v cloudu. Budou přístupné Vašemu týmu, kdekoli na světě – v home office, na dovolené nebo mezi pobočkami. Vy kontrolujete, kdo nebo jaké oddělení má přístup ke kterým dokumentům.

Z Disku se snadno dokumenty přidávají jako přílohy do e-mailu, můžete tak poslat klientovi neomezeně velkou přílohu.