Vyberte stránku
N

NVMe disky

Disky s rychlostí čtení až 4GB/s srovnatelné s RAM, žádné centrální úložiště.

N

Vyhrazená RAM

Váš web dostane minimálně 2GB dedikované RAM, načítání webu a práce s webem je tak pohodlná a svižná.

N

Neomezený download

Data jsou dnes levné, 1TB stojí méně než euro, zrušili jsme pro vás všechny omezení.

N

Hosting ve světě a CDN

Servery máme nejen v Evropě, ale také v USA, Kanadě, Austrálii a Singapuru, kontaktujte nás pro více informací. Pokud máte klientů ve světě, zapneme Vám CDN , aby se vaše soubory načítaly klientům ve světě z toho nejbližšího serveru.

N

E-mailové schránky

V ceně máte základní e-mailové schránky přístupné přes webmail, POP3 a IMAP. Za příplatek si můžete zakoupit G Suite a mít na své doméně cloudové prémiové služby od Google.

N

Automatické aktualizace WordPress

Vaše stránky budou vždy zajištěny těmi nejnovějšími aktualizacemi, váš WordPress bude vždy v nejnovější verzi.

N

Bezpečnost a ochrana proti DDoS

Automatická kontrola nahraných souborů anti-virovým programem, automatická ochrana proti uhodnutí hesla. Server je chráněn proti DDoS útokům na hardwarové i softwarové úrovni.

N

SSL certifikát zdarma

Každý klient má SSL certifikát LetsEncrypt zdarma.

N

Transfer k nám a od nás bez výpadků

Naši technici vám pomohou při přesunu webu k nám a budou nápomocni v případě, že se rozhodnete pro jinou firmu.

N

Divi builder pro WordPress v českem jazyce

Náš tým překládá z anglického jazyka prémiovou téma Divi, instalace WordPress pro České klienty obsahuje již přeloženou verzi automaticky.

Náš webhosting je ekologický

Berte s námi ohled na životní prostředí, datacentrum s vaším serverem používá 100% energie z vodní elektrárny a energeticky efektivní hardware. Vše bez jakéhokoli vlivu na výkon nebo cenu.

V čem je webhosting na MojeWebstranka lepší?

Konfigurace hardwaru a jeho uspořádání je přizpůsobeno pro výkon, ne za účelem šetření. Právě proto nepoužíváme centrální úložiště, ale každý server má dva NVMe disky v RAIDu a přistupuje k nim přímo přes sběrnici.

Každému klientovi dáme vyhrazenou RAM štědře a bez umělých omezení.

Na rozdíl od běžného hostingu se nemusíme zavděčit každému a podporovat i staré pomalé verze PHP a databází. Všechny naše weby jsou vyrobeny pomocí WordPress a Divi, proto máme výhodu a nastavení serveru jsou speciálně přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly výhradně tímto aplikacím.

Cenou jsme dražší, ale výkonem překonáme běžný i dražší hosting několikanásobně. Google vyhledávač už několik let zohledňuje i rychlost načítání stránky jako SEO faktor, na rychlosti stránky záleží.