Vyberte stránku

G Suite

Profesionální e-mailové a cloudové řešení pro vaši firmu.

Prodej licencí, instalace, podpora.

Umožněte svým zaměstnancům pohodlnou práci z domu.

S G Suite máte pohodlný firemní e-mail, sdílení dokumentů, kalendářů. Ušetřete na licencích.

Využijte naplno potenciál vašeho týmu.

G Mail na vlastní doméně

Oblíbený G Mail od Google už asi znáte, namísto e-mailu jako  meno339@gmail.com  získáte profesionální e-mailovou adresu, např. prijmeni@firma.sk
Více o Gmail ...

Profesionální e-mail pro firmy, ve kterém se dá dobře vyhledávat a organizovat. Přístupný přes běžný prohlížeč i Outlook, Apple Mail, Thunderbird a mobilní zařízení.

Google Disk

30 GB úložiště pro každý účet. Nahrávání a sdílení velkých souborů a příloh do e-mailů, sdílení adresářů, videí, projektů v rámci vaší organizace.  

Více o Google Disk ...

Je možné omezit, které oddělení Vaší firmy bude mít přístup ke kterým souborům. Soubory jsou snadno dostupné i z mobilu na cestách. Díky Google Disku můžete poslat přílohu s více než 25MB.

Hangouts Chat

Komunikujte ve firmě přes bezpečný chat. Každé oddělení může mít svou vlastní skupinu. Vyměňujte si poznámky k dokumentům, kalendářem, …

Více o Hangouts Chat ...
Nezaplnte své e-mailové schránky zbytečnými zprávami a poznámkami. Někdy si potřebujete v týmu vyměnit neformální zprávy nebo otázky, poznámky k dokumentům. V Google Hangouts Chat zprávách se dá dobře vyhledávat. Jsou formátovány jako konverzace, snadno se v nich vyznáte.

Kalendář

Plánujte setkání v týmech, sdílejte a pozývajte kolegů a klientů na setkání. Spolupracuje s Gmail, Disk a kontaktech.

Více o Google Kalendář ...

Pomocí sdíleného online kalendáře se můžete ve firmě lépe organizovat, zvát na porady, sdílet setkání. Sekretářka může v kanceláři zapsat dohodnuté setkání a šéfovi se to objeví okamžitě na mobilu. Kalendář je dostupný na všech zařízeních, které jsou synchronizovány s účtem Google.

Google Kontakty

Synchronizujte své kontakty mezi PC a mobilem. Sekretářka vám může přidat kontakt a naplánovat telefonát a připomínku v kalendáři na další den.

Hangouts Meet

Video porady, konference. Pozvěte vašich zaměstnanců na poradu pokud pracují z domu, jsou na PN, mimo kancelář nebo na jiném pracovišti. 

Více o Hangouts Meet ...
Spojte svůj tým, ať se nacházejí kdekoli. Spojte se přes video bez dodatečných nákladů na cestování.
Meet vás okouzlí jednoduchostí. Stačí vytvořit Meeting a sdílet kolegou odkaz, na který když kliknou jejich automaticky připojí na video konferenci. Dá se to přímo naplánovat i přes Kalendář.

Nemusíte se starat, zda mají kolegové, členové týmu nebo zákazníci správný typ účtu nebo nainstalován správný modul, funguje to pro každého a svižně.

Dokumenty

Vytvářejte a upravujte dokumenty přímo v prohlížeči bez jakéhokoli softwaru. Více lidí najednou může pracovat na stejném dokumentu, změny se automaticky ukládají.

Více o Dokumentech ...

Dokumenty jsou vhodné firmy, které chtějí pokračovat, sdílet a spolupracovat na dokumentech. Podporují kompatibilitu s externími systémy včetně Microsoft Office. Podporují export do všech Word processing formátů a PDF.

Nastavte a přesně omezte, kdo může soubor vidět, kdo sdílet a kdo upravovat.

Prezentace

Vytvořte krásné prezentace bez speciálního kancelářského softwaru.

Více o Prezentace ...
Na prezentacích může spolupracovat několik lidí najednou, každý má vždy tu nejnovější verzi. Pracujte na jedné prezentaci online přímo s Vaším obchodním partnerem, celým týmem nebo externím kontaktem. Vy máte pod kontrolou, kdo má jaké oprávnění pro úpravu, sledování nebo komentování.

Keep

Zaznamenejte nápady a lépe se zorganizujte, zvládnete toho více.

Více o Keep ...

Keep organized! Zachyťte inspiraci a seznamy TODO bez námahy. V mobile si nainstalujete aplikaci Keep a ta slouží jako zápisník, diktafon, zapisovač seznamů a organizátor. Jednou jako v mobilu zapíšete nápad, který Vás náhodou napadne, později si ho v kanceláři můžete přímo z Gmail zkopírovat a zpracovat.

Zápisník podporuje sběr nápadů přes poznámky klávesnicí, fotoaparátem, seznamem, nahrávkou nebo kresbou prstem po obrazovce dotykového displeje.

Tabulky

Tvořte tabulky efektivně, společně v týmu, bezpečně sdílejte citlivá data.
Více o Tabulkách ...
Tabulky byly vytvořeny pro organizace, které chtějí pokračovat, spolupracovat, sdílet a navzájem si prezentovat data. Podporují kompatibilitu s externími systémy včetně Microsoft Office. Odstraní problémy s prací na souborech z různých zdrojů. Jeden může být z Microsoft Office, druhý z Open Office a třetí z CSV souboru.

Nastavte a přesně omezte, kdo může soubor vidět, kdo sdílet a kdo upravovat.

Formuláře

Naklikejte si snadno formulář nebo vlastní interní průzkum nebo veřejný dotazník..

Více o Formuláře ...
Vytvořte formulář, propojte ho a analyzujte přímo v Tabulkách Google. Formuláře podporují více typů otázek, pořadí můžete přeorganizovat myší.

Lepší práce z domova a komunikace v týmu

SG suite na dokumentech a tabulkách může pracovat několik lidí najednou. Díky službě Hangouts můžete mít poradu přes video a vaši zaměstnanci se mohou nacházet kdekoliv na světě.

Základní výhody G Suite a práce v cloudu

Vaše data jsou k dispozici tehdy a tam, kde je potřebujete

Kdekoli na světě se nacházíte, mobil, tablet i prohlížeč Chrome / Chromium vidí totéž. Stačí když účtu a povolíte synchronizaci. Všechna zařízení mají přístup k e-mailem, vytvořeným souborům, kalendářem, kontaktům.

Váš tým zaměstnanců může na dokumentech spolupracovat online

Na Dokumentech, Tabulkách a Prezentacích může pracovat více lidí najednou. Nechávat komentáře, úpravy dělat přímo online a vidí, kdo dokument upravuje a jaké změny dělá. Váš tým tak může postupovat a nemusí jeden na druhého čekat, rozdělí si úkoly a mohou spolupracovat.

Kompatibilita se všemi operačními systémy

G Suite můžete používat na zařízeních Windows, Android, iOS i Linux. E-mail je dostupný i přes klasické IMAP / POP3 pro poštovních klientů jako Outlook, Apple Mail nebo Thunderbird.

Líbí se Vám G Suite?

Zavolejte nám pro více informací, nebo nás kontaktujte.

Jak Vám pomůžeme s G Suite?

Jako certifikovaný Partner Google pomůžeme G Suite pro vás objednat a poskytovat vám podporu při instalaci a administraci.
Pomůžeme Vám přesunout e-maily z původních schránek do nových na G Suite.

Po objednání provedeme potřebné nastavení MX DNS záznamů na vaší doméně, aby e-maily poslané na vaši doménu byly směrovány na servery Google.

Nastavíme DKIM a SPF záznamy, aby vaše e-maily nekončily v spamu a ukazovaly se příjemcům jako bezpečné.

Pokud vám přibudou zaměstnanci, zanikne pracovní místo, potřebujete vytvořit novou e-mailovou schránku nebo sloučit dvě, náš certifikovaný administrátor vám pomůže.

G Suite je služba, kde každý měsíc přibývají nové nastavení a funkce. Naše služba zpráva G Suite je určena právě pro firmy, které nechtějí mít zaměstnance navíc, který jen sleduje co je nové a čte manuály.

G Suite šetří peníze všem

Používají ho živnostníci, malé a střední podniky, ale i nadnárodní firmy.

Google Workspace ceník

Business Starter / účet

Google Workspace má základní cenu za účet. Za účet se považuje samostatný e-mailový účet s heslem a úložištěm. 30GB úložište.

6,90 €

měsíčně / účet

Business Standard / účet

2 TB úložiska, více funkcií a právomocí na správu užívatel.

13,80 €

měsíčně / účet

Instalace nových účtů bez kopírování starých e-mailů

Pokud budete používat G Suite a nepotřebujete, abychom Vám pomáhali s importem existujících e-mailových zpráv, nebo si chcete import udělat sami, poplatek za import neúčtujeme.

99€

jednorázově

Instalace a import stávajících účtů do G Suite

Pokud Vaše firma vlastní e-mailové schránky a všechny existující e-mailové zprávy chce překopírovat do G Suite Google Cloud, účtujeme si jednorázový poplatek v závislosti na počtu účtů.

Klikněte pro více informací, co všechno poplatek zahrnuje
 • příprava migrace
 • sestavení seznamu e-mailů a hesel
 • vytvoření účtů v G Suite
 • synchronizace e-mailových schránek
 • příprava na migraci, dohodnutí termínu někdy večer
 • změna DNS záznamů a následně poslední synchronizace
 • předání hesel s povinnou změnou hesla po prvním přihlášení
 • nastavení e-mailových klientů
  pokud je potřebný výjezd technika, účtuje se 300 € / pracovní den, z našich zkušeností si ale 99% podniků dokáže v Outlooku nebo jiném softwaru G Suite nastavit samostatně podle našeho návodu

300€ +
10€ / účet

jednorázově

Podpora a administrace G Suite

Pokud Vaše firma nemá vlastní IT oddělení, nebo jsou Vaši ITčkaři zaneprázdněni, nabízíme Vám možnost vzdálené správy G Suite administrátorem certifikovaným přímo od Google. Naše firma je Google Cloud Partner a již několik let poskytujeme zprávu G Suite firmám na dálku.

Klikněte pro více informací, co všechno poplatek zahrnuje
 • pomoc při řešení nastavení a administrace v G Suite konzole
 • pomoc při nastavování e-mailových klientů jako Outlook, Mozilla, Thuderbird, Apple Mail
 • přidávání nových zaměstnanců
 • vymazávání schránek a překlopení e-mailů a obsahu při odchodu zaměstnance
 • ostatní podpora dle dohody

99€ +
1€ / účet

měsíčně