Vyberte stránku

Sdílení velkých souborů

Sdílejte velké soubory se zákazníky a kolegy profesionálne

Pracujete se soubory, které se nevejdou do přílohy e-mailu? Používejte soukromé úložiště dostupné profesionální na vaší vlastní doméně.

Snadné sdílení

Prostředí NextCloud je podobné Google Disku, přihlásíte se v prohlížeči uživatelským jménem a heslem, nahrajete soubor a pravým tlačítkem myši zadáte sdílet. Můžete sdílet konkrétní e-mailové adrese, skupině, přes hyper-link (kdo má link, ten má přístup k souborům) nebo i zcela anonymně (každý má přístup).

Získejte 20 GB až 1000 GB (1TB) cloudového úložiště

Nastavíme Vám bezpečné cloudové úložiště NextCloud s velikostí disku podle potřeby.

Snižte riziko úniku dat

Bezplatné služby jako Ulož.to, WeTransfer působí neprofesionální, jsou plné reklam, nelegálních souborů a vaše data dostupné kdekomu. Pokud sdílíte s klienty citlivé nebo osobní data, používání veřejných služeb může být i nelegální nebo porušit GDPR.

*

Nahrávání dat funguje obousměrně

Nejen vy můžete sdílet soubory s Vašimi zákazníky, ale i opačně zákazníci mohou pohodlně nahrávat soubory do Vašeho úložiště, pokud jim to povolíte. Pro každého zákazníka si můžete vytvořit soukromý adresář.

Dostupné na všech platformách

Úložiště NextCloud je dostupné přes internetový prohlížeč i přes mobilní aplikaci pro iOS / Android a pro PC Windows / MacOS / Linux. Přistupujte ke svým datům na cestách, z domu i v kanceláři.  

Organizujte se ve firmě, mezi odděleními, s klienty

Váš přidělený administrátor má plný přístup k soukromému cloudu. Může vytvářet uživatelem s různými pravomocemi. K adresáři může mít přístup např. klient, ale i celé marketingové oddělení a podobně.

~

Zabezpečené údaje i přístup

Přístup k úložišti je zabezpečený SSL certifikátem, přístupné přes HTTPS. Údaje jsou v bezpečí v serverovně s monitorovaným přístupem pouze autorizovaných osob. Všechny údaje jsou zdvojené na diskových polích, při chybě jednoho disku údaje zůstávají přístupné.

N

Vystupujte profesionální na vlastní doméně

Namísto odkaz na Ulož.to, WeTransfer nebo podobně, pošlete klientovi odkaz na link na vaší doméně, např. cloud.vasadomena.cz/xyz. Název si můžete vybrat. Klient při přihlášení heslem uvidí vaše logo.

V čem je toto řešení jiné od Google Disku v G Suite?

Google Disk, který je součástí placeného G Suite nebo bezplatného Gmailu umožňuje sdílení souborů v rámci organizace nebo s Vašimi zákazníky. Neumožňuje však sdílet se zákazníkům celé adresáře, pokud zákazník nemá Google účet, nemáte mu jako dát přístup k celému adresáři souborů. Rovněž Google Disk neumožňuje vytvořit adresář bez hesla.