Vyberte stránku

Hromadné odesílání e-mailů

Potřebujete odesílat několik tisíc e-mailů najednou, aniž se Vaše e-maily dostaly do spamu nebo Vám je blokoval váš internetový provider?

Tato služba je vhodná pro

Newslettery

Sbíráte e-maily od zákazníků e-shopu nebo v sběrném formuláři na stránce?

i

Oznámení, zpětná vazba, formuláře, dokumenty

Posíláte často klientům dokumenty, žádosti, oznámení prostřednictvím e-mailu?

Automatizované e-maily

Potřebujete, aby se určitý e-mail odeslal v podoby konkrétních datum, například 14 dní od objednávky, v den narozenin a podobně?

N

Online software v českém / slovenském / anglickém jazyce

Po přihlášení se uživatelským jménem a heslem můžete tvořit / importovat seznamy a e-mailové kampaně / oznámení. Kampaně se dají automatizovat i naplánovat na konkrétní datum a čas v budoucnosti. 

N

Statistiky

Po odeslání e-mailové kampaně se začnou zobrazovat statistiky než kolik lidí si otevřelo e-mail, kolik kliklo na který odkaz v e-mailu a zda e-mail byl doručen / nedoručený nebo označen jako spam. Systém podporuje vkládání UTM kódů pro Google Analytics.

N

Zabezpečení získání souhlasu

Systém podporuje dvojitý souhlas, tzv. „Double opt-in“, kde klient po zadání e-mailu do sběrného formuláře musí potvrdit existenci své e-mailové schránky kliknutím na ověřovací link. Získáte tak důkaz souhlasu.

N

Odhlášení ze seznamu

Pro zajištění legální provozu e-mailového seznamu musíte umožnit příjemci bez zbytečných překážek odhlášení z odběru. V našem systému je to jednoduché a automatizované.

N

Automatizované e-maily

Tzv. autorespondery umožňují odesílání předem připravených šablon e-mailu na základě datumových záznamů jako datum narození, den přidání do seznamu.

N

Propojení s API

Zákazníci, kteří by chtěli e-maily do seznamu přidávat programaticky mohou napojit na velmi jednoduché API rozhraní (zvládne každý programátor) a seznamy se plní automaticky z jakéhokoli softwaru CRM, E-shopu a podobně.

N

Rychlost odesílání

Náš systém dokáže odesílat až 50 – 300 e-mailů za sekundu. 100 000 e-mailů se tak odešle v průměru za 5 – 25 minut.

N

Whitelisting

Pokud máte starší seznam e-mailů, je třeba provést tzv. whitelisting – očištění seznamu. Za dodatečný poplatek vám pomůžeme váš seznam dát do pořádku renomovanou službou.

N

GDPR a zákon o reklamě

Pro legální fungování newsletteru je v některých případech nutné splňovat zákonem stanovené podmínky. Pomůžeme Vám systém nastavit správně.

N

Ochrana proti spamu

Nastavíme DKIM, SPF a CNAME záznamy na vaší doméně tak, aby služba technicky splňovala proti-spamové opatření.