Vyberte stránku

Facebook reklama 

Na Facebooku je už 5,5 milionu Čechů. Oslovte je levně a efektivně.

Neutrácejte zbytečně peníze na neefektivní reklamu, pomůžeme Vám kampaň na Facebooku rozumně naplánovat a nastavit vhodný rozpočet, vybrat a otestovat správné publikum.  

Co pro vás uděláme a proč si vybrat právě nás?

Vybereme správný typ reklamy

Facebook má 6 hlavních typů reklam a možnosti umístit reklamy na webech Facebooku, Instagramu na Messengeru, aplikacích a webech třetích stran.

Zacílíme správné publikum

Vybereme správné cílení, aby se reklama zobrazovala hlavně potenciálním zákazníkům.

Odměříme výsledky

Nastavíme měřící kódy na vaší stránce tak, abychom změřili efektivitu reklamní kampaně a zda návštěvník z Facebooku konvertoval na Vašeho klienta.

Optimalizace kampaní

Náš zaškolený manažer reklam pravidelně kontroluje výkon Vašich reklamních kampaní a navrhuje vylepšení.

N

Určíme cíl reklamy

Stanovíme, co si ceníte nejvíce jako konverzi např. prodej v e-shopu, vyplnění formuláře na stránce, získání kontaktu na potenciálního klienta, zvýšení povědomí Vaší značky, …

N

Nepromarněte měsíce na školeních

Facebook neustále mění své vizuální prostředí, způsoby dražby reklamy, způsoby cílení. Nemusíte sledovat vše, novinky Vám bude průběžně představovat nás zkušený manažer reklam.

N

100% transparence, vy vlastníte váš účet

Váš klientský účet se vloží pod náš agenturní účet, ale nadále ho vlastníte na 100%. Výhodou je, že platby za reklamu řešíte přímo s produktů a pokud byste se rozhodli spolupracovat s jinou agenturou, zůstanou Vám cenná data z předchozích období.

Co můžete dělat s Facebook reklamou?

N

Propagujte inzercí na Facebooku místní firmu.

Zvyšte počet návštěv obchodu. Propojte své marketingové úsilí online se svým kamenným obchodům. Cilte lokálně ve Vašem městě.

N

Generujte potenciálních zákazníků.

Usnadněte lidem projevení zájmu o Vaši firmu, službu, produkt. Vyplní formulář a vy dostanete kontakty na potenciálního zákazníka.

N

Budujte povědomí o značce.

Začněte pracovat na své online identitě nebo ji posilujte. Vhodné pro posílení pozice na Facebooku a Instagram.

N

Zvyšte online prodeje.

Přiveďte pomocí reklam zaměřených na zvýšení online prodejů zájemců k tomu, aby si něco koupili.

N

Znovu zacilte na stávající zákazníky.

Oslovte lidi, kteří už s Vaší firmou provedli nějakou interakci. Nakoupili u Vás v e-shopu, byly u Vás na webu, nazývá se to Remarketing.

N

Propagujte svou aplikaci.

Máte vlastní aplikaci a záleží Vám na zvýšení počtu instalací? Digitální marketing na Facebooku může zvýšit počet instalací nebo reakcí.

Když online reklamu dělá MojaWebstranka.cz

Našim cílem při každé reklamní kampani je konverze návštěvníka na klienta. Reklama má klientovi měřitelně přinášet zisk.