Vyberte stránku

Tvorba e-shopů na míru

Prodávejte online s přijímáním plateb kartou. Kompletní e-shop, který spravujete v přehledném prostředí. Možnost propojení i se stránkou na Facebooku a automatizovanými reklamami na Google.

Co pro Vás uděláme?

Vytvoříme Vám e-shop rychle. Pokud tvoříte první e-shop, provedeme Vás celým procesem a poradíme co všechno potřebujete pro spuštění prodeje.

Kompletní e-shop

Správa produktů a objednávek, recenze produktů, nastavení poštovného a typů plateb, možnost tvořit slevové kupóny. Obchod umožňuje i prodej virtuálních produktů ke stažení jako je hudba či knihy.

Napojení na platby kartou

Bez osobní návštěvy banky. Registraci do platební brány Vám pomůžeme udělat online. Profesionální řešení s nízkými poplatky za transakce. Platby probíhají přímo v e-shopu bez přesměrování zákazníka na stránku banky.

Přehledy tržeb a statistiky

Sledujte přehledy tržeb a nejprodávanější výrobky přímo v e-shopu. Přes pokročilé nastavení a napojení na Google Analytics, uvidíte i nákupní chování zákazníků, efektivitu e-shopu a marketingových kanálů.

Propojení na reklamní systémy

Díky dobré integraci s Facebookem, Google Ads a Google Analytics můžete cílit reklamu pomocí remarketingu na návštěvníky, kteří si nenakoupili, nebo nechali něco v košíku či pokladně. S nastavením i správou kampaní Vám rádi pomůžeme.

Slevové kupóny

Zabudovaný systém pro používání slevových kupónů. Procentuální nebo fixní slevy.

w

Recenze

Zabudovaný systém pro ověřené / anonymní recenze, které se dají schvalovat nebo úplně vypnout.

h

Automatické odeslání e-mailu klientovi

Po úspěšné transakci se klientovi pošle e-mail s potvrzující zprávou a po úspěšné platbě potvrzená objednávka.

Automatické newsletter kampane

Přidejte si zákazníků e-mail do seznamu klientů v našem softwaru pro hromadné posílání e-mailů nebo v softwarech jako MailChimp. Oslovte jejich automaticky po 14 dní s cílenou nabídkou nebo žádostí o recenzi.

Snadná integrace doplňkových funkcí

Potřebujete vložit Facebook messenger? Nebo OneSignal oznámení? Přidat více platebních bran? S e-shopem od nás to není problém.

Prostor na růst bez vázanosti

Celé řešení poskytujeme v open-source systémech WordPress, WooCommerce, Divi. Zdrojový kód je otevřený pro vývoj nových funkcí na míru, nevlastní ho jedna firma. Díky tomu lze snadno rozšiřovat e-shop bude Váš byznys růst. Snadno můžete také změnit programátora či hosting. Jste volní a bez vázanosti.

N

Garance ceny a doby dodání

N

Svoboda bez vázanosti

N

Podpora během celého roku